Gjuha:
×
Etiketë: shpërndajnë
Bota/Rajoni20 Shtator 2020
Turqia qendrore u godit sonte nga një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh. Banorët e rajonit të Nidge të frikësuar lëshuan banesat e tyre dhe dolën në rrugë për t’i shpëtuar goditjeve tjera eventuale. Ata...
Lajme12 Gusht 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi bashkë me ministrin e Shëndetësisë Armend Zemaj dhe përfaqësues të “Let’s do it Kosova”, me rastin e ditës ndërkombëtare të rinisë, kanë shpërndarë maska në sheshet e...
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Facebook ka fshirë rreth 7 milionë llogari, pasi përdoruesit shpërndanin informacion jo të vërtetë mbi koronavirusin. Facebook e bëri njoftimin si pjesë e një raporti standardesh të paraqitura nga kompania në vitin 2018, në përgjigje...
Lajme26 Qershor 2020
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka folur për aktakuzat e Speciales të paraqitura kundër Thaçit e Veselit. Ahmeti me anë të një postimi në Twitter ka thënë se zhvillimet e tilla janë mbi nivelin e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.