×
Etiketë: shkatërrojnë
Lifestyle11 Shtator 2020
Sistemi imunitar është thelbësor për shëndetin e organizmit. Gjumi i mjaftueshëm, aktiviteti fizik dhe ushqyerja e shëndetshme janë tre shtyllat kryesore të sistemit imunitar. AgroWeb.org sjell të renditura ushqimet më të këqija për sistemin imunitar...
Lifestyle08 Korrik 2020
Aromë e ëmbël, unike, delikate e një mango të lezetshme sjell tropikët në pjatën tuaj. Mango në të vërtetë promovon shëndetin e njeriut në mënyra të ndryshme, nga tretja në imunitet, transmeton lajmi.net. Kujdesi për...
Lifestyle07 Korrik 2020
Ndërsa, ngrënia e ushqimeve të duhura mund t’ju ndihmojë të ndiheni më mirë dhe madje edhe të luftoni problemet me shëndetin mendor, ushqimet e gabuara mund të ndikojnë negativisht në aftësitë tuaja konjitive dhe madje...
Kronika03 Korrik 2020
Një bankomat në Drenas është shkatërruar me eksplozive të enjten herët në mëngjes. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh. Bankomati është shkatërruar nga katër persona të cilët edhe kanë ikur....
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Presidenti amerikan, Donald Trump, thotë se ka autorizuar qeverinë të arrestojë këdo që ka tentuar të shembë monumentet ose statujat, duke kërcënuar se ata mund të përballen me 10 vite burg. Sipas mediave të huaja,...
Bota/Rajoni22 Qershor 2020
Katër kampe të ISIS-it janë shkatërruar në Irak nga një sëri sulmesh ajrore të lëshuara nga koalicioni i udhëhequr nga SHBA-të, duke lënë të vrarë nëntë xhihadistë të arratisur. Avionët që i përkisnin koalicionit të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.