×
Etiketë: shijojeni
Lajme28 Qershor 2020
Sot në vend do të ketë mot kryesisht me diell. Pavarësisht, do të paraqiten edhe vranësira para kësaj. Njoftimi i IHMK-së: Dita e diele do të karakterizohet me mot me diell dhe pjesërisht i vranët....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.