×
Etiketë: shiatik
Lifestyle01 Korrik 2020
Shiatika shkaktohet nga përfshirja e nervit shiatik. Shiatika është nervi më i gjatë në trupin e njeriut, duke filluar nga baza e shpinës dhe duke vazhduar përmes muskujve të këmbëve, transmeton lajmi.net. Mesatarisht, 40% e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.