×
Etiketë: shërova
Bota/Rajoni21 Qershor 2020
“Të dashurit e mi, nën mëshirën e të Madhit Zot, me ndihmën e stafit mjekësor dhe me përkrahjen e pafund të miqve dhe familjarëve të mi, beteja ndaj virusit Covid19 u fitua”, shkruan Muhamed Ismaili...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.