Gjuha:
×
Etiketë: shembullin
Lifestyle01 Shtator 2020
Qeveria daneze njoftoi të martën se ka siguruar mbështetjen e shumicës së parlamentit për një ligj të ri që do të trajtojë marrëdhëniet seksuale pa leje si përdhunim. Ministri i Drejtësisë Nick Haekkerup tha se...
Lajme09 Korrik 2020
Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka ngritur një shqetësim të saj, që personat e fesë katolike nuk po përfaqësohen nëpër institucionet kosovare. Në një shkrim të saj në Facebook, Balje, ka përmendur ish-presidentin...
Lajme30 Qershor 2020
Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, e ka quajtur adresim politikanesk atë të sotmin të Presidentit Hashim Thaçi. “Mu duk jo aq burrëror sa ai i Haradinajt kur shkoi për në Hagë dhe dha dorëheqje”, ka thënë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.