×
Etiketë: rritur
Front TV29 Qershor 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, kanë marrë pjesë sot në Komitetin për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente me Coronavirus. Pas këtij takimi të dy janë deklaruar për media,...
Lifestyle20 Qershor 2020
Përdori i rregullt i sojës dhe farave të lirit, zvogëlon simptomat e prostatës së zmadhuar dhe përmirëson cilësinë e jetës së të sëmurëve Soja është bimë unike e cila kultivohet në gjithë botën. Mund të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.