Gjuha:
×
Etiketë: rikthehet
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Nga dita e hënë janë hequr kontrollet kufitare në vendet e Bashkimit Evropian. Mbi urën elegant të bardhë mbi lumin Rin, mes qyteteve Kehl (Gjermani) dhe Straßburg (Francë), çiftet e dashuruara vendosin me dëshirë ndonjë...
Lajme14 Qershor 2020
Përfaqësues nga Lëvizja Vetëvendosje, në kuadër të Javës së Lëvizjes, kanë zhvilluar një bashkëbisedim online me gratë aktiviste për ecjen e organizatës ndër vite. Kryetari i LVV-së, Albin Kurti, ka uruar aktivistet dhe anëtaret për...
Bota/Rajoni14 Qershor 2020
Në Mal të Zi është regjistruar rasti i parë me COVID-19 pas 2 qershorit kur ishte shpallur fundi i epidemisë. Bëhet fjalë për një rast të importuar dhe një person që është në vetizolim, njoftoi...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.