×
Etiketë: rezultatit
Lajme07 Gusht 2020
Zëvendëskryeministrja Albulena Balaj Halimaj, ka thënë se gjatë javës së ardhshme qytetarët do të mund të testohen për COVID-19 edhe në laboratore private. Kështu ka bërë të ditur ajo në Klan Kosova, duke shtuar se...
Lajme26 Korrik 2020
Edhe një person nga Ferizaj ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 duke shënuar kështu viktimën e tretë që humbi jetën nga Covid-19 në Kosovë vec brenda pak orëve. I riu nga Ferizaj...
Lajme10 Korrik 2020
Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës ka njoftuar se në këtë spital janë duke u trajtuar 31 pacientë me COVID-19. “Sipas raportit 24 orësh nga ekipa kujdestare janë të hospitalizuar 42 pacientë nga këta: Janë 31...
Lajme01 Korrik 2020
Numri i pacientëve të infektuar e të hospitalizuar me Covid-19 është duke u rritur nga minuta në minutë në Kosovë. Tashmë të gjitha spitalet rajonale kanë hapur dyert dhe janë duke trajtuar pacientë me Covid-19....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.