×
Etiketë: rëndon
Ekonomi29 Shtator 2020
Për të pestën herë, deputetët e Kuvendit të Kosovës, kanë dështuar që ta votojnë Projektligjin për Rimëkëmbjen Ekonomike nga pandemia COVID-19. Në seancën e fundit morën pjesë në votim vetëm 48 deputetë, ndërsa votimi për...
Bota/Rajoni13 Shtator 2020
Në tre shtetet perëndimore të SHBA rifillojnë sot kërkimet për viktima mes rrënojave të shkaktuara nga zjarret masive, që gjatë disa javëve kanë djegur miliona hektarë. Zjarret e pakontrolluara në shtetet Oregon, Kaliforni dhe Uashington...
Lajme19 Korrik 2020
Egzon Krasniqi, fizioterapeut me profesion, gjatë kohës së pandemisë e ka humbur vendin e punës. Ai ka punuar në Banjë të Pejës. Ka përfunduar fakultetin e mjekësisë, degën e fizioterapisë, dhe i përket komunitetit rom....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.