Gjuha:
×
Etiketë: rekomandimi
Lajme23 Shtator 2020
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës ka pezulluar për një javë protestën e paralajmëruar për të premten, më 25 shtator Ky vendim i gastronomëve vjen pas mbledhjes së Komitetit për koordinimin dhe vlerësimin e situatës emergjente...
Lajme26 Qershor 2020
Ish-deputeti dhe biznesmeni i njohur, Ramiz Kelmendi ka rekomanduar presidentin e vendit, Hashim Thaçin dhe kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli që mos të japin dorëheqje nga postet e tyre, deri të ketë vendim të prerë...
Lajme22 Qershor 2020
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës dhe Ministria e Shëndetësisë, të dielën mbrëma kanë nxjerrë një rekomandim përmes së cilit kanë njoftuar për një strategji të re të testimeve për COVID-19. Ky rekomandim është...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.