×
Etiketë: qëllon
Bota/Rajoni24 Shtator 2020
Qyteti i Elbasanit është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas policisë ngjarje ka ndodhur rreth orës 13:20, në lagjen “11 Nëntori”, ku shtetasja F....
Bota/Rajoni12 Shtator 2020
Durrës- Një sirian ka tentuar t’i jap fund jetës në qytetin e Durrësit gjatë mbrëmjes së sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, në lagjen nr.4, Durrës, tek Rruga e Re e Portit, ku dyshohet...
Bota/Rajoni14 Gusht 2020
Një fëmijë 7-vjeçar u qëllua në kokë me armë zjarri ndërsa ishte në shtëpinë e gjyshit të tij në zonën Conca d’Oro të Romës. I mituri u dërgua në spital, ku u shpall vdekja e...
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Një sulmues është futur në një spital në Louisiana të Shteteve të Bashkuara dhe deri më tani e ka qëlluar së paku një person. Sulmi është duke vazhduar. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes,...
Bota/Rajoni18 Korrik 2020
54-vjeçari zviceran dhe një 35-vjeçar kosovar janë përleshur në qendër të fshatit. Pastaj një tjetër zviceran (27) dhe një shtetas gjerman (27) janë bashkuar për të ndihmuar zviceranin. Në një përleshje që ka shpërthyer në...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Një shqiptar 32-vjeçar është arrestuar në Bari, pasi akuzohet si autor i disa të shtënave me armë në një lokal të mbushur me njerëz në qendrën historike të Fasano, pas një mosmarrëveshje qe kishte pasur....
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Një efektiv policie ka qëlluar me armë zjarri një protestues në New Mexico të SHBA-ve dhe si pasojë e ka lënë atë të plagosur rëndë. Raportohet se viktima me disa persona të tjerë ishin duke...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.