×
Etiketë: punësimeve
Lajme30 Shtator 2020
Atlantida Haxhiu, vajza e deputetes, Teuta Haxhiu është përzgjedhur infermiere në nivelin parësor, në konkursin e fundit të Ministrisë Shëndetësisë, të udhëhequr nga Armend Zemaj. Niveli parësor përfshinë Qendra kryesore të Mjekësisë familjare. Haxhiu do...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Ish-kryeministri francez François Fillon dhe gruaja e tij uellsiane Penelope janë shpallur fajtorë për një skandal të “punësimeve të rreme”. Ai u akuzua se i kishte paguar gruas së tij qindra mijëra euro për punë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.