×
Etiketë: profesionistët
Lajme14 Korrik 2020
Partia Demokratike e Kosovës ka kërkuar urgjentisht që Qeveria e Kosovës të merr vendim për rritjen e pagave për profesionistët shëndetësorë, ashtu siç janë të planifikuara me Projektligjin e Pagave, raporton Front Online. Deputeti nga...
Lajme12 Korrik 2020
Kosova vazhdon të përballet me gjendje të rëndë të krijuar si pasojë e koronavirusit të ri. Deri më tash në vendin tonë janë konfirmuar 4715 raste me koronavirus, prej tyre 2227 të shëruar dhe 101...
Lajme26 Qershor 2020
Sot në Lëvizjen Vetëvendosje sot janë anëtarësuar 12 mjekë. Albin Kurti thotë se Vetëvendosje po rritet, teksa shton se është e vetmja organizatë ku profesionistët vlerësohen e promovohen. Njofitmi i plotë: Sot, në Lëvizjen tonë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.