×
Etiketë: preshevën
Lajme13 Gusht 2020
Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, së bashku me kabinetin e tij kanë vizituar komunën e Bujanocit dhe të Preshevës, ku janë pritur nga kryetarët e këtyre komunave. Në vizitën e parë në Bujanoci,...
Lajme07 Korrik 2020
Ministri i Drejtësisë Selim Selimi ka konfirmuar se do ta vizitojë Luginën e Preshevës, për të parë nga afër problemet që i preokupojnë banorët atje. Madje tha ai se kjo vizitë cilësohet si siguri për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.