×
Etiketë: pozicioni
Lajme22 Gusht 2020
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, dhe presidenti i Francës, Emmanuel Macron, kanë bashkëpunim të ngushtë sa i përket një game të gjerë çështjes që ndërlidhen me zhvillimet politike në Evropë e veçanërisht edhe për Ballkanin Perëndimor....
Lajme14 Korrik 2020
Pas takimeve online, të enjten në Bruksel me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian pritet të takohen delegacionet nga Kosova dhe Serbia. Partitë tona politike edhe këtë herë nuk kanë unifikim të qëndrimeve, e njohësit e çështjeve...
Lifestyle04 Korrik 2020
Fjetja me shpinë është parë si një nga mënyrat më të shëndetshme për trupin. Edhe pse ka mendime pro dhe kundër për çdo pozicion gjumi, është një mënyrë që mjekët e theksojnë si më të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.