×
Etiketë: potok
Lajme14 Gusht 2020
Në kuadër të mbështetjes së komunave të Kosovës, Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, sot ka nënshkruar memorandum me komunën e Zubin Potokut, për mbështetje financiare të projektit “Sigurimi i pajisjeve për Arenën në Qendrën...
Lajme29 Korrik 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu ka vizituar sot veriun e Kosovës. Ai ka qëndruar në komunën e Zubin Potokut, bashkë me drejtorin e Policisë, Rashit Qalaj. Me anë të një postimi në Facebook,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.