×
Etiketë: potenciale
Lajme09 Shtator 2020
Dëshmitarët potencialë të proceseve gjyqësore ndaj ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mund të ndjehen të frikësuar pas publikimit të informacioneve se Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka në pronësi dosje të Gjykatës...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Bashkimi Evropian ka njoftuar të premten se ka arritur marrëveshje me gjigantin farmaceutik francez, Sanofi për 300 milionë doza të vaksinës potenciale për koronavirus. Komisioni Evropian, që ka negociuar këtë marrëveshje, ka thënë se do...
Lajme05 Korrik 2020
Pavarësisht vdekjeve të disa pacientëve në orët e fundit dhe shtimit të madh të numrit të të infektuarve me koronavirus, ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se Kosova ka potenciale që të përballet me...
Ekonomi03 Korrik 2020
Oda e Afarizmit të Kosovës (OAK) është shprehur shumë e shqetësuar për vazhdimin e pritjeve të pa afat që janë duke ju bërë investitorëve përmes Ligjit për Investime Strategjike. Oda e Afarizmit të Kosovës i...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.