×
Etiketë: pjekurinë
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Eurodeputetët përgjegjës për marrëdhëniet me Maqedoninë e Veriut në Parlamentin Evropian kërkojnë fushatë zgjedhore të besueshme, transparente dhe objektive pa dezinformata dhe frikësime, përcjell Gazeta Express. “Më 15 korrik, populli i Maqedonisë së Veriut do...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.