×
Etiketë: pilotët
Bota/Rajoni03 Shtator 2020
FBI ka nisur hetimet mbi raportimet e dy pilotëve të linjave ajrore se kishin pikasur në ajër një njeri me komplet fluturimi në rreth 1000 metra lartësi pranë aeroportit të Los Anxhelos në SHBA. Ende...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Një aeroplan AHÜRKUŞ-B u rrëzua në Ankara të hënën gjatë një fluturimi stërvitor. Sipas mediave turke, përcjell Telegrafi, dy pilotët e aeroplanit bënë një kërcim emergjent me parashut para përplasjes dhe gjendja e tyre shëndetësore...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.