×
Etiketë: personel
Bota/Rajoni23 Korrik 2020
Rreth 13 000 punonjës të sektorit shëndetësor janë infektuar në Afrikën e Jugut nga COVID-19 dhe 100 kanë humbur jetën, njoftoi sot ministria afrikano-jugore e Shëndetësisë. “Në datën 21 korrik, 13 174 personel shëndetësor kanë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.