×
Etiketë: përgatit
Bota/Rajoni13 Gusht 2020
Plani i rimëkëmbjes ekonomike të Francës, që do të zbulohet në fund të gushtit, do të përfshijë tre miliardë euro ndihmë për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme, raporton sot e përditshmja Sud Ouest, duke...
Bota/Rajoni01 Gusht 2020
Nënkryetari ekzekutiv i Këshillit Atlantik, Damon Wilson thotë se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është duke i përgatitur qytetarët për vendime të vështira në lidhje me çështjen e Kosovës, pasi thotë se për vendin nuk...
Lajme22 Korrik 2020
Një person ka dalë te vendi ku pritet të nis ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, duke kundërshtuar protestën që është paralajmëruar për në ora 11:00, raporton Front Online. Ai iu është drejtuar policisë...
Lajme07 Korrik 2020
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur sot në takim Gunther Zimmer, udhëheqësin e Zyrës Koordinuese të Agjencionit Austriake për Zhvillim (ADA), me të cilin ka biseduar rreth ecurisë së projektit “Harmonizimi...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Ministrat e Mbrojtjes të NATO-s kanë rënë dakord për një plan emergjence në rastin e një vale të dytë të COVID-19, ndërsa aleanca ushtarake po përpiqet të tregojë se si mund të ndihmojë gjatë krizës...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.