×
Etiketë: pazaret
Lajme23 Gusht 2020
Ramush Haradinaj dhe Isa Mustafa pritet të takohen të hënën në orën 14. Me ta do të jetë edhe partneri i vogël i koalicionit, Fatmir Limaj. Janë paralajmëruar se do të diskutohen shkuarja në Washington...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.