×
Etiketë: paguhet
Bota/Rajoni10 Shtator 2020
Një punë që për shumë nga ne do të dukej si një mundësi e shkëlqyer, mesa duket nuk konsiderohet kështu për banorët e Zelandës së Re. Bëhet fjalë për profesionin e mjekut në Tokoroa, një...
Bota/Rajoni14 Gusht 2020
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, paralajmëroi të premten Greqinë se Turqia do të hakmerret ndaj çdo sulmi kundër anijes së saj Oruç Reis që eksploron për naftë e gaz në Mesdheun lindor, ku Ankaraja është...
Front TV03 Gusht 2020
Duke respektuar distancën dhe duke mbajtur maskën si dy masa preventive për parandalimin e Covid-19, infermierë dhe mamitë e Kosovës në këtë kohë pandemie kanë protestuar para qeverisë së Kosovës. Ata po kërkojnë që ndërrimi...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.