×
Etiketë: padrejtë
Lajme20 Shtator 2020
Kërkesa e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK) për postin e presidentit po shihet si e padrejtë dhe e panevojshme nga partneri i saj qeverisës Lidhja Demokratike e Kosovës(LDK). Megjithëkëtë në partinë e Isa Mustafës thonë...
Lajme19 Shtator 2020
Kërkesa e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK) për postin e presidentit po shihet si e padrejtë dhe e panevojshme nga partneri i saj qeverisës Lidhja Demokratike e Kosovës(LDK). Megjithëkëtë në partinë e Isa Mustafës thonë...
Lajme07 Shtator 2020
Kreu i LDK’së, Isa Mustafa ka deklaruar se e vërteta për marrëveshjen në Uashington nuk është ajo që është duke u raportuar në disa media, raporton Gazeta Express. Mustafa në Facebook ka thënë se formulimi...
Bota/Rajoni28 Korrik 2020
Kryeministri i Spanjës i ka këshilluar Britanisë së Madhe të rishikojë edhe njëherë vendimin për karantinimin 14 ditor të gjithë atyre personave udhëtojnë nga Spanja. Duke e cilësuar masën e marrë nga qeveria britanike si...
Lajme08 Korrik 2020
Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Armend Zemaj, ka komentuar propozim-vendimin e Maqedonisë së Veriut që të kërkohet testi negativ për Covid-19 për qytetarët që kalojnë kufirin. “Nuk isha në dijeni që po shqyrtohet kjo cështje...
Lajme06 Korrik 2020
Bordi Drejtues i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, ka shkarkuar Drejtorin e Përgjithshëm, Basri Sejdiun.Vetë Sejdiu mohon të ketë qenë i njoftuar për shkarkimin e tij, deri më sot kur iu dha vendimi...
Lajme05 Korrik 2020
​“Heronj të luftës dhe paqes”, kështu shkruan në pllakatin e vendosur te hotel “Grandi”, në sheshin e kryeqytetit në mbështetje të luftës së lavdishme të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe...
Lajme24 Qershor 2020
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas aktakuzës që ka ngritur Specialja ndaj bashkëluftëtarëve të tij, Thaçi e Veseli. Ai ka thënë se kjo aktakuzë është e padrejtë. Sipas tij, lufta e Ushtrisë Çlirimtare...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.