×
Etiketë: osmanaj
Lajme25 Shtator 2020
Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët në mënyrë që të arrestohet Përparim Osmanaj. Policia bën të ditur se i dënuari është i kërkuar për veprёn penale “Blerje, Posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.