×
Etiketë: opsione
Lajme18 Shtator 2020
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës vazhdon të insistojë se kreu i kësaj partie, Ramush Haradinaj duhet të jetë president i ardhshëm i vendit. AAK vlerëson se Haradinaj është person unifikues, ashtu siç e kërkon mandati...
Lajme28 Korrik 2020
Kosova është duke u përballur me një numër të madh të rasteve pozitive me COVID-19. Si rezultat i kësaj hapësirat e Klinikave të Shërbimit Spitalor, Klinik dhe Universitar të Kosovës, janë stërmbushur me pacientë, duke...
Lajme01 Korrik 2020
Ministria e Arsimit po planifikon rikthimin në shkolla ose mbajtjen e mësimit në distancë për vitin e ri akademik 2020/2021, i cili nis në shtator. Për këtë ministria ka formuar grupe punuese, ku do të...
Lajme20 Qershor 2020
Për nënkryetaren e VV-së, Fatmire Kollçaku, BE-ja dhe SHBA-të kanë dy opsione lidhur me Kosovën Në tërë këtë mes, sipas saj vetëm Kosova ka mbetur pa një opsion të sajin. Me anë të një postimi...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.