×
Etiketë: oksfordit
Bota/Rajoni09 Shtator 2020
Provat përfundimtare të vaksinës së COVID-19 të realizuar nga universiteti i Oksfordit dhe AstraZeneca janë ndalur për një moment. Kjo pauzë vjen pasi njëri nga pjesëmarrësit u sëmur, thuhet në mediat e huaja. AstraZeneca e...
Lajme01 Shtator 2020
Studimi i Oxfordit thotë se Kosova është duke aplikuar masa të ashpra anti Covid ndërkohë që IKSHKP e ka përshtatur pak raportimin e Euronews duke shkruar se Kosova është shpallë më e suksesshmja në Europë...
Bota/Rajoni23 Qershor 2020
Testimet klinike të vaksinës potenciale kundër koronavirusit të zhvilluar nga Universiteti i Oksfordit kanë nisur në Brazil këtë fundjavë, ka thënë kompania “Lemann Foundation” që po sponsorizon këtë testim, shkruan Reuters. Testimet do të bëhen...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.