×
Etiketë: obrmpdukm
Bota/Rajoni31 Gusht 2020
Partia opozitare, OBRM-PDUKM ka reaguar në lidhje me votimin e qeverisë së re, duke e quajtur si parti e krimit dhe korrupsionit, përcjell Telegrafi Maqedoni. “Mijëra njerëz janë duke u përballur me varfëri kurse qeveria...
Bota/Rajoni18 Gusht 2020
Pasi që LSDM njoftoi se sot pritet një marrëveshje përfundimtare me BDI për të formuar një qeveri, nga OBRM-PDUKM për “Fokus” thonë se ata do të reagojnë pasi të dihen detajet, sepse, siç thonë ata,...
Bota/Rajoni28 Qershor 2020
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “Spasovski, Zaev dhe LSDM asgjë nuk punuan gajtë këtyre viteve”. “Në vend të zbatojnë ata që në vitin 2016 e premtuan, ata krijuan sistem kriminal, korrupsion dhe zhvatje....

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.