Gjuha:
×
Etiketë: nxirrni
Lifestyle28 Qershor 2020
Si të aplikoni akupresurën gjatë ushtrimit të jogës? Në njërën ndër jogat themelore asana aplikoni akupresurën dhe kështu do të nxirrni helmet nga organizmi juaj. Njëra ndër pozat themelore në jogë është edhe ulja e...
Front TV11 Qershor 2020
Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka kërkuar nga deputetët e Kuvendit që të mos flasin të pavërteta, derisa, tha se për këto çështje, duhet t’i tregojnë faktet nëse kanë. Selimi tha...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.