Gjuha:
×
Etiketë: nxehtësisë
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Një valë e nxehtë rekorde që përfshiu pjesë të mëdha të Evropës Perëndimore në pjesën e hershme të javës ka filluar të tërhiqet. Mijëra njerëz dolën në parqe dhe plazhe të hënën dhe të martën...
Bota/Rajoni28 Qershor 2020
Një valë e nxehtësisë në Siberi të Rusisë ka bërë që ky rajon plot pyje të rrezikohet nga shumë zjarre. Shifrat nga agjencia Avialesookhrana e Rusisë, agjenci për menaxhimin e zjarreve pyjore, zbuloi se po...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.