×
Etiketë: ndikuar
Lajme30 Gusht 2020
Edhe sektori i ndërtimtarisë si njëri prej sektorëve më të mëdhenjtë në vend, është ndikuar nga pandemia me të cilën vendi ynë po përballet tash e pesë muaj. Derisa ka më pak ndërtime dhe interesim...
Lajme24 Gusht 2020
Pasojat e pandemisë së coronavirusit, kanë filluar të vërehen tek njerëzit në Kosovë, në aspekin e problemeve të shëndetit mendor. Këtë e konfirmon psikiatri i njohur kosovar, Dr. Afrim Cana, i cili në një bisedë...
Bota/Rajoni24 Korrik 2020
Studimi u drejtua nga doktor Anthony Feinstein, Profesor i Psikiatrisë në Universitetin e Torontos dhe Meera Selva, Drejtore e Programit të Fellowship Journalist në Institutin Reuters Një numër i konsiderueshëm i gazetarëve që raportojnë për...
Lajme20 Korrik 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, është takuar sot me Ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemajn dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Kosovës, për të diskutuar lidhur me situatën epidemiologjike në vend. Përmes një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.