×
Etiketë: ndërkohë
Vip01 Shtator 2020
Prej disa kohësh moderatorja e njohur Ellen DeGeneres po përballet me një lumë akuza nga stafi i saj, por edhe ish-bashkëpunëtorë që e përshkruajnë yllin e televizionit amerikan si të pasjellshme, fyese, njeri toksik dhe...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Temperaturat në Arktikun siberian arritën nivele rekord në qershor me disa zona ku termometri shkoi deri në 10 gradë Celsius. Shkencëtarët thonë se i nxehti ka ndihmuar zjarret në rajon duke rezultuar në çlirimin e...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.