×
Etiketë: murtezaj
Ekonomi08 Shtator 2020
Drejtori i Përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës Ilir Murtezaj, sot ka pritur në takim u.d Drejtorin e Doganës së Kosovës Ibrahim Xhaka me bashkëpunëtorët e tij. Qëllimi këtij takimi ishte diskutimi i vazhdimit të...
Ekonomi07 Gusht 2020
Drejtori i përgjithshëm i Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), Ilir Murtezaj do të prezantoj aktivitetet e zhvilluara, si dhe rezultatet e arritura. Pjesë e raportit që do të prezantohet nga Murtezaj do të jenë edhe...
Lajme18 Korrik 2020
Pyetja e presidentit të Serbisë ndaj kryeministrit Avdullah Hotit se “a kupton serbisht” mori vëmendje. E më shumë u komentua përgjigja e kryeministrit të Kosovës. Por sipas këshilltarit të jashtëm të hotit, ky i fundit...
Lajme10 Korrik 2020
Valon Murtezaj, këshilltari për politikë të jashtme i kryeministrit Avdullah Hoti, ka thënë që presidenti i Francës, i ka thënë kryeministrit Hoti që brenda vitit 2020 duhet të arrihet marrëveshja finale Kosovë – Serbi. “Macron...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.