×
Etiketë: mirënjohje
Lajme07 Shtator 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka kujtuar 7 shtatorin e vitit 1990, kur delegatët e atëhershëm të Kuvendit të Kosovës në rrethana tejet të vështira miratuan Kushtetutën e Kaçanikut. Limaj thotë se Shpallja e...
Lajme27 Gusht 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, priti sot në një takim Shpëtim Selmanin, prozator e poet dhe së fundmi laureat i çmimit të Bashkimit Evropian për letërsi, për vitin 2020. Dumoshi me këtë...
Lajme24 Gusht 2020
Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, bashkë me zëvendësin Halil Matoshi, pritën në takim stilisten e njohur shqiptare, Lirika Matoshi e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ditëve të...
Lajme17 Gusht 2020
Posta e Kosovës i ka ndarë mirënjohje sot ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj. Këtë njoftim e ka bërë vet ministri cili ka thënë se kjo sa është vlerësim për të është aq është edhe për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.