×
Etiketë: mbesim
Lajme23 Korrik 2020
Anëtari i kryesisë së PDK’së, Enver Hoxhaj, ka thënë se partia të cilës ai i takon, do të vazhdojë të mbesë në opozitë. I pyetur se a janë gjasat që PDK të hyjë në Qeveri...
Lajme18 Korrik 2020
Anëtari i kryesisë së PDK-së, deputeti Enver Hoxhaj, ka deklaruar se Parti Demokratike e Kosovës ka qëndrimin që e kishte pas para disa muajve që mbesim në opozitë dhe deritash në organet drejtuese të partisë...
Front TV01 Korrik 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se situata e krijuar në vend me pandeminë Covid-19 është e rëndë. Ahmeti për Front Online ka thënë se qytetarët duhet të jenë më të përgjegjshëm...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.