×
Etiketë: malli
Lajme28 Shtator 2020
Arjeta Kelmendi, bashkëshortja e ish-pjesëtarit të UÇK’së, Qerim Kelmendit, i cili ishte gjetur pa shenja jete dhe i djegur në veturën e tij në shkurt të këtij viti, e ka përkujtuar burrin e saj përmes...
Kronika27 Shtator 2020
Njësiti patrullues ka ndaluar veturën të cilën e drejtonte i një boshnjak, shtetas i Serbisë, ku gjatë kontrollit i janë gjetur mallra pa dokumente përcjellëse. Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Banjë të...
Lajme18 Gusht 2020
Kardiologu nga Gjilani Dr. Besim Guda ka bërë një shkrim nga karantina pasi është infektuar me Covid-19. Gura ka thënë se shkrimi i tij është një tregim letrar dhe nuk ka të bëj asgjë me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.