Gjuha:
×
Etiketë: lum
Bota/Rajoni22 Gusht 2020
Një 68 vjeçar është gjetur i mbutur në lumë në Mullet. Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:25 dhe se viktima është shtetas, me inicialet SH.P. Grupi hetimor dhe shërbimet...
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëngjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari Frenki Pulaj dhe Dhurim Arrës 39 vjeç. Trupat e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.