×
Etiketë: lopët
Lajme28 Shtator 2020
Lopët që u konfiskuan të premten e 18 shtatorit në Karaçevë të Kamenicës, kanë rezultuar të shëndetshme pas analizave që iu janë bërë nga ana e Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinës. Ato kanë qenë duke...
Lajme21 Shtator 2020
Lopët që u konfiskuan në mbrëmjen e së premtes në fshatin Karaçevë të Kamenicës do të theren për të burgosurit në burgjet e vendit. Por, para therjes, fillimisht lopëve do të iu bëhen analiza laboratorike...
Lajme21 Shtator 2020
Janë publikuar dosjet e Prokurorisë së Gjilanit e cila shpalos gjithë organizimin e kontrabandës me mallra, organizimin e skemave priamidale e bizhozit të paligjshëm në rastin Karaçeva. Në këto dosje të Prokurorisë për 33 personat...
Lajme29 Gusht 2020
Oborrin e spitalit të Pejës disa lopë e zgjodhën për të pushuar e kullotur. Kjo vërtetohet nga disa pamje që i kanë dërguar lexuesit. Këta madje specifikojnë qartë edhe klinikën brenda këtij spitali para së...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.