×
Etiketë: listë
Lajme06 Shtator 2020
Ushtruesi i detyrës së drejtorit të SHSKUK-së, Valbon Krasniqi, ka thënë se nuk ka më listë të pritjes për rezonancë magnetike. Përmes një postimi në Facebook ai ka thënë se është eliminuar në tërësi lista...
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Mehmet Zenka nga koalicioni “Bashkë nji za”, që garon në zgjedhjet e përgjithshme në Mal të Zi të dielën e 30 gushtit, është dekoruar të premten me “Urdhrin e Pavarësisë” nga presidenti i Kosovës Hashim...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Sllovenia ka lajmëruar se do të vendosë masa më të rrepta në kufirin e saj me Kroacinë nga dita e nesërme. Kjo do të bëhet për shkak të parandalimit të koronavirusit i cili mund të...
Tenderët23 Janar 2020
Dy kompani publike, Korporata Energjetike e Kosovës(KEK) dhe Kompania për Menaxhmin e Deponive të Kosovës(KMDK) kanë kërkuar nga Organi Shqyrtues i Prokurimit(OSHP) që ta fusin në “listë të zezë” kompaninë private “Grami SH.P.K & “Sankos”SH.P.K.”,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.