Gjuha:
×
Etiketë: lirshëm
Front TV22 Shtator 2020
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti dhe ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, kanë vizituar sot ambientet e QKUK-së ku u takuan me ushtruesin e detyrës së drejtorit të SHSKUK-së, Valbon Krasniqin. Zemaj tha se do të...
Bota/Rajoni07 Shtator 2020
Demonstratat në SHBA kundër dhunës policore kanë vërshuar këtë vit pas vdekjes së George Floyd, Breonna Taylor, Tamir Rice, Eric Garner, dhe ditëve të fundit pas plagosjes së Jacob Blake. Sipas medieve të huaja, afro-amerikani Blake...
Kronika15 Korrik 2020
Policia e Kosovës njofton se një person me Covid-19 nuk ka respektuar masën për vetizolim dhe i njëjti ka dalë në rrugë, raporton Front Online. Por kjo dalje atij i ka kushtuar rëndë. Ai është...
Lajme02 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka iniciuar lëndë ndaj një të dyshuare në Rahovec, pasi që e njëjta nuk e ka respektuar masën e vet-izolimit për Covid-19, raporton Front Online. Policia ka njoftuar se ajo ishte e...
Kronika01 Korrik 2020
Një grua e konfirmuar më COVID-19 në Vushtrri nuk ka respektuar masën e vetizolimit, por ka dalë në qytet. Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 21:00 në rrugën “Haxhi Zeka” në Vushtrri. E dyshuara nuk...
Lajme22 Qershor 2020
Një pacient i konfirmuar me koronavirus Covid-19 nga Vushtrria, ka vizituar sot ambulancat specialistike në QKUK. Gazeta Shneta ka siguruar nga burime brenda QKUK-së fletudhëzimin që i është lëshuar nga Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.