Gjuha:
×
Etiketë: lidhjet
Lifestyle29 Shtator 2020
Ekzistojnë tri lloje të marrëdhënieve në jetën tuaj dhe nëse gjeni të duhurën nga e para, ju jeni me të vërtetë me fat. Por shumica prej nesh duhet të kalojë nëpër tre hapa dhe lidhje...
Lajme24 Shtator 2020
Tribunali Special sot ka njoftuar se konfirmuar aktakuzën e parë për krime të luftës. I akuzuari i parë është ish-eprori i UÇK-së, në Zonën e Llapit, Salih Mustafa.Pak orë pasi që i njëjti u arrestua...
Bota/Rajoni26 Gusht 2020
Kremlini ka thënë se nuk dëshiron që hospitalizimi i liderit opozitar rus, Aleksei Navalny të dëmtojë marrëdhëniet në mes të Moskës dhe Perëndimit, ndonëse ka refuzuar të thotë se Navalny është “helmuar” derisa ndonjë substancë...
Lajme29 Qershor 2020
Gazeta franceze L’Opinionka publikuar një artikull rreth aktakuzës së Hagës ndaj Presidentit Thaçi duke u rikthyer në historinë e kësaj cështjeje që nga koha kur Senatori zviceran Dick Marty i kishte çuar për miratim në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.