×
Etiketë: lidhin
Lajme26 Shtator 2020
Afër 400 milionë euro do t’i duhen Kosovës për të realizuar dy nga projektet infrastrukturore që bëjnë lidhjen mes Prishtinës dhe Beogradit. Autostrada e Paqes ‘Prishtinë – Merdare’, si dhe linja hekurudhore e relacionit po...
Kronika02 Korrik 2020
Një person nga Podujeva ka raportuar në polici se dy të dyshuar kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe i kanë vjedhur para dhe gjëra tjera me vlerë Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së martës...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.