×
Etiketë: liberalizmin
Lajme27 Qershor 2020
Drejtori Ekzekutiv i Institutit EPIK Demush Shasha, ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme 33 anëtarët e Parlamentit Evropian i kanë shkruar Kancelares gjermane, Angela Merkel, dhe ministrit të Brendshëm të Gjermanisë, Horst...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.