Gjuha:
×
Etiketë: legjislative
Lajme18 Korrik 2020
Kanë kaluar 48 ditë nga votimi i qeverisë Hoti, por pavarësisht kësaj ende nuk e ka dërguar agjendën legjislative për votim në Kuvendin e Kosovës. Ani pse 129 projektligjet që përfshijnë programin legjislativ kanë marrë...
Lajme29 Qershor 2020
Komisioni për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim pritet të shqyrtojë sot Draft-Planin e Punës së Komisionit për periudhën korrik-dhjetor 2020 dhe nismën legjislative të Komisionit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit nr.03/L-064...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.