×
Etiketë: lamtumirës
Lajme29 Korrik 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur sot në një takim lamtumirës ambasadorin zviceran në Prishtinë, Jean-Hubert Lebet, me rastin e përfundimit të misionit të tij diplomatik në vendin tonë. Osmani e falënderoi...
Lajme29 Korrik 2020
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka zhvilluar një takim lamtumirës me shefen e Zyrës së BE0së në Kosovë, Nataliya Apostolova. Lajmin e ka bërë të ditur Limaj përmes një postimi në llogarinë e tij...
Lajme23 Korrik 2020
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt, të cilin e falënderoi për bashkëpunimin dhe angazhimin e tij gjatë mandatit në Kosovë. Me...
Lajme23 Korrik 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, dr. Vjosa Osmani ka pritur në takim lamtumirës shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë, znj. Nataliya Apostolova, me rastin e përfundimit të misionit të saj diplomatik në Kosovë. Kryetarja...
Lajme22 Korrik 2020
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim lamtumirës ambasadorin gjerman në Kosovë, Christian Heldt, me rastin e përfundimit të misionit diplomatik në Kosovë. Kryetarja Osmani e përgëzoi Ambasadorin Heldt për përfaqësimin...
Lajme29 Qershor 2020
Kryeministri Avdullah Hoti, ka pritur sot në takim lamtumirës ambasadorin e Hungarisë në Kosovë, László Márkusz. Hoti e falënderoi ambasadorin Márkusz për punën e tij të përkushtuar në Kosovë, si dhe për përkrahjen e përhershme...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.