Gjuha:
×
Etiketë: kujdesshëm
Bota/Rajoni01 Tetor 2020
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot ju është drejtuar prindërve, nxënësve dhe punonjësve në arsim, me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor. Ai thotë se pandemia ka shkaktuar ndryshime të shpejta dhe tektonike...
Lajme10 Shtator 2020
Një marrëveshje e sponsorizuar nga SHBA e nënshkruar javën e fundit për të normalizuar marrëdhëniet ekonomike midis Serbisë dhe Kosovës do të ketë sukses vetëm nëse miratohet nga financime të rëndësishme të SHBA dhe ka...
Lajme27 Gusht 2020
Kryetari i Komunë së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka apeluar qytetarët që të jenë të kujdesshëm për ta parandaluar përhapjen e COVID-19, duke thënë se virusi të merr me vete nëse nuk ke kujdes. Këto komente...
Lajme22 Gusht 2020
Kryeministri, Avdullah Hoti, edhe një herë u ka bërë thirrje qytetarëve të jenë të kujdesshëm në respektimin e masave anti Covid e sidomos tani që fillon viti shkollor. Ai thekson se edhe pse numri i...
Lajme16 Gusht 2020
Komiteti i Gjilanit për parandalimin e përhapjes së virusit, ka mbajtur sot një mbledhje nën udhëheqjen e kryetarit Lutfi Haziri, për vlerësimin e situatës pas 15 rasteve të reja pozitive me COVID-19. Pas takimit, Haziri...
Lajme01 Gusht 2020
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur ta bartë maskën si masë mbrojtëse ndaj virusit korona. Ai më as nuk pret mysafir në zyrën e tij pa këtë masë mbrojtëse ndaj COVID-19. Maska që prej...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.