Gjuha:
×
Etiketë: kryetarit
Lajme25 Shtator 2020
Si pasojë e arrestimit të kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucati dhe nënkryetarit Nasim Haradinaj nga njësitet speciale të Eulex-it, sekretari i kësaj organizate, Faton Klinaku do të jetë ushtrues detyre i kryetarit të veteranëve të...
Lajme30 Gusht 2020
Valon Prestreshi, Kryetar i Autoritetit Kosovar të Konkurrencës, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se hajnat kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur disa gjëra me vlerë. Ai...
Lajme24 Gusht 2020
Ushtruesi i detyrës së kryetarit të komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari, është shëruar nga koronavirusi. Rudari nëpërmjet rrjetit social Facebook ka thënë se nga nesër do të kthehet në punë, pasi ndjehet mirë me shëndet....
Lajme07 Gusht 2020
Pas një sëmundje të gjatë ka ndërruar, vëllai i kryetarit të komunës së Suharekës Bali Muharremaj. Ai ka thënë se përpjekja më e madhe e tij ishte përballja me jetën. “Ishte një̈ ndër shtyllat tona...
Lajme27 Korrik 2020
Nagip Arifi ka marrë edhe zyrtarisht detyrën e kryetarit të komunës së Bujanocit. Ai në konferencën për media tha  se ishte një akt solemn i pranim-dorëzimit të detyrës nga ish kryetari i komunës, Shaip Kamberi...
Lajme25 Qershor 2020
Deputetja e PDK’së, Evgjeni Thaçi që është edhe mbesa e presidentit të vendit, ka reaguar pas lajmit për aktakuzë nga Prokurori i Specializuar për kreun e shtetit, Hashim Thaçi dhe liderin e Partisë Demokratike, Kadri...
Lajme18 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qendron Kastrati, u infektua të martën me Covid 19. Ky njëherit është rasti i vetëm aktiv me COVID-19 në këtë komunë. Këtë e ka konfirmuar për Front Online, zëdhënësja e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.