×
Etiketë: kryesimi
Lajme01 Korrik 2020
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, deklaroi të mërkurën se kryesimi i radhës i Gjermanisë me Bashkimin Evropian shënon moment kthese dhe definimi edhe për proceset e lidhura me Kosovën. “Është një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.