×
Etiketë: kriter
Lajme11 Shtator 2020
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli, ka kujtuar sulmin terrorist që ndodhi më 11 shtator 2001 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA). Veseli shkruan se sulmi terrorist në Kullat Binjake në...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...
Lajme16 Qershor 2020
Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu ka vizituar Institutin e Kosovës për Administratë Publike, me ç’rast pa për së afërmi objektin e ri, i cili tashmë është funksional dhe ka kapacitetet e plota për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.